T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Orhaneli Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Orhaneli Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Eğitim Birimi

Güncelleme Tarihi: 09/04/2019

Eğitim biriminin amacı Orhaneli Devlet Hastanesi çalışanlarının mesleki bilgi-beceri düzeylerini çağın gelişmelerine uygun şekilde yükseltmek, geliştirmek ve kaliteli hasta bakımı sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında eğitim verilmesini sağlamaktır. Eğitim Birim çalışmalarını Eğitim Hemşiresi yürütmektedir.

''Sıfır Atık'' projesi ile ilgili farkındalık eğitimlerinin düzenlenmesi kapsamında Bursa İl Sağlık Müdürlüğümüz ile 4Çev Çevre Danışmanlık firması ile yapılan sözleşme gereği kurumumuz personeline TIbbi Atık ve Çevre Sağlığı konusunda eğitim verilmiştir.
IMG_20180222_130903.jpg

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanımız Dr. Hicran AKIN tarafından hastane personelimize Hastane Enfeksiyonları ve El Hijyeni konusunda eğitim verildi.

IMG_20180321_131103.jpg


Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanımız Dr. Hicran AKIN tarafından hastane personelimize ''Kırım Kongo Kanamalı Ateşi'' konusunda eğitim verildi.

KKKA eğitimi 1.jpg

Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından kurumumuz personeline Yangın tüpü ve söndürücülerin kullanımı eğitimi verilmiş olup yangın söndürücülerini kullanma tatbikatı yapılmıştır.


20180808_142739.jpg

Hastane personelimize İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi.