Servislerimiz
11 Ocak 2022

ACİL SERVİSİ

Hastanemiz Acil Servisi C Blok zemin katındadır.

Acil servisimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Acil Servisimizde,12 Müşahede yatağı bulunmaktadır(Bayan Müşahade Yatak Sayısı 6 , Erkek Müşahade Yatak Sayısı 6). Hastanemiz Acil Servise başvuran hastalarda triaj sistemi tam olarak uygulanamamakta olup muayene hastanın aciliyet durumuna göre yapılır.. Acil Hekimi Müdahale ettiği hastanın uygun zamanlarda konsültasyonunu ister. Yakınlarına Hastanın durumu hakkında bilgi verir. Müşahede odasındaki hastanın hayati bulguları taburcu olana kadar dikkatle takip edilip, kaydedilir. Hastaların Mahremiyetine dikkat edilerek acil serviste bulundukları süre içinde kendilerini rahat ve güvende hissedecekleri tüm önlemler alınır.

              0224 817 10 33 / 1287
 

ORTOPEDİ  - FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON - KADIN HAST. VE DOĞUM - GENEL CERRAHİ - ENFEKSİYON HASTALIKLARI - DAHİLİYE SERVİSİ - KULAK BURUN BOĞAZ HAST. - ÇOCUK HASTALIKLARI

Hastanemiz B Blok 1. katındadır.

 Servis 8 bölümden oluşmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi yatağı, Genel Cerrahi Servisi yatağı, Ortopedi ve Travmatoloji Servisi Yatağı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon servisi yatağı, Enfeksiyon hastalıkları servisi,İç Hastalıkları Servisi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Servisi, Çocuk Hastalıkları Servisi yatağı olarak ayrılmıştır. Hasta odalarının tamamı WC - Banyolu ve tamamında mini buzdolabı bulunmaktadır. Her odada Refakatçinin dinlenebileceği pozisyon alabilen koltuklar bulunmaktadır.

   Kadın Hastalıkları ve Doğum servisi hastalarının yanı sıra serviste Ameliyattan gelen Post-op hastalarda takip edilmektedir. Kliniğe yatan hastayı servis Ebesi karşılar, kendini tanıtır, Hastanın öz değerlendirmesini yapar, ve yatış işlemlerini tamamlar. Klinik tanıtılır ve hasta odasına yerleştirilir. Hekim tarafından yazılan takip ve tedavisi yapılır. Hastane kuralları, yemek saatleri, Hasta odası kullanımı hakkında eğitim ve bilgilendirme yapılır. Operasyon için yatırılan hastaların girişim işlemleri de Doktor ile koordineli şekilde planlanır. Hasta hekim tarafından günde 2 kez vizit yapılarak hastalığı hakkında bilgilendirilir. Takip ve tedavisi tamamlanan hastanın kişisel eğitimleri de yapıldıktan sonra taburcu edilmektedir.
0224 817 10 33 / 1100

 

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON SERVİSİ

Hastanemiz B Blok 2. katındadır.
              Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisimiz 13 yataktan oluşmaktadır. Kliniğe yatan hastayı servis Hemşiresi karşılar, kendini tanıtır, Hastanın öz değerlendirmesini yapar, ve yatış işlemlerini tamamlar. Klinik tanıtılır ve hasta odasına yerleştirilir. Hekim tarafından yazılan takip ve tedavisi yapılır. Hastane kuralları, yemek saatleri, Hasta odası kullanımı hakkında eğitim ve bilgilendirme yapılır. Hasta hekim tarafından günde 2 kez vizit yapılarak hastalığı hakkında bilgilendirilir. Takip ve tedavisi tamamlanan hastanın kişisel eğitimleri de yapıldıktan sonra taburcu edilmektedir.
0224 817 10 33 / 1200


PALYATİF BAKIM MERKEZİ - DAHİLİYE SERVİSİ

Hastanemiz B Blok 3. katındadır.

Palyatif Bakım Merkezi 8 yataktan oluşmaktadır. Kliniğe yatan hastayı servis Hemşiresi karşılar, kendini tanıtır, Hastanın öz değerlendirmesini yapar, ve yatış işlemlerini tamamlar. Klinik tanıtılır ve hasta odasına yerleştirilir. Hekim tarafından yazılan takip ve tedavisi yapılır. Hastane kuralları, yemek saatleri, Hasta odası kullanımı hakkında eğitim ve bilgilendirme yapılır. Hasta hekim tarafından günde 2 kez vizit yapılarak hastalığı hakkında bilgilendirilir. Takip ve tedavisi tamamlanan hastanın kişisel eğitimleride yapıldıktan sonra taburcu edilmektedir.
 0224 817 10 33 / 1300